top of page

Vrh "B" whippetů

Litter B (2) (2).png

Hledáme milující domov pro dvě štěňátka whippetů s PP z našeho vrhu "B" ❤️

Plavá fenečka s černou maskou a žíhaný pejsek s černou maskou. Štěňátka se narodila 13.11.2022 a k odběru budou začátkem ledna 2023.

Maminkou štěňátek je velmi úspěšná fenka Apokalypsa Go - Bye, které se daří jak na poli coursingu, tak ve výstavním kruhu. Tatínkem je skvělý závodník a krásný pes Dexter Inventum. Jedná se o rodiče s vyrovnanou a velmi přátelskou povahou, kteří aktivně běhají a těší se pevnému zdraví. Oba rodiče mají zdravotní testy - vyšetření srdce a myostatin s výsledkem N/N.

Oba měli velmi úspěšnou závodní i výstavní kariéru a můžou se pochlubit nesčetnými tituly 🙂 a také zajímavým rodokmenem. Každopádně nejdůležitější je jejich vyrovnaná, přátelská a milující povaha, kterou předávají svým potomkům ❤️a ty dělají radost malým i velkým majitelům.

Maminka Deiminka a tatínek Dexík jsou oba k vidění v naší chs.

Štěňátka budou odcházet očkovaná, čipovaná s pet pasem, zvyklá na děti a na ostatní psy, na obojek i vodítko, učená hygieně.

Pokud Vás zaujala naše štěňátka a naše chovatelská stanice, tak nás neváhejte kontaktovat. Hledáme milující domov, kde bude štěňátko součástí rodiny. Výstavy ani závody nejsem podmínkou k osvojení.

emai: info@prochrta.cz

Telefon: 607956908

facebook: FCI kennel FAST BEAT

Za nedělního podzimního ještě nočního rána se v naší chovatelské stanici narodilo 6 kouzelných štěňátek vrhu "B". Na svět vykoukli 2 kluci 💙💚a 4 holčičky 💜❤️🧡💛🥰  Porod zvládla Deiminka na jedničku a za 2,5 hodiny bylo hotovo 🥰

Maminkou štěňátek je naše malá raketa Deiminka a tatínkem je náš úžasňák Dexík. Jedná se o opakované spojení z roku 2020 - Vrh "A". 3 úžasňáky z vrhu "A" můžete potkávat na závodech a nebo je můžete vidět na našem fb, či webu. Jedná se o pejsky s vyrovnanou a velmi přátelskou povahou. 

Všichni aktivně běhají a těší se pevnému zdraví. Oba rodiče mají zdravotní testy, a tatínek Dexík je aktivní švihák lázeňský i ve svých 11 letech a pyšní se pevnému zdraví 🥰

Oba měli velmi úspěšnou závodní i výstavní kariéru a můžou se pochlubit nesčetnými tituly 🙂 Každopádně nejdůležitější je pro nás jejich vyrovnaná, přátelská a milující povaha, kterou předávají svým potomkům ❤️a ty dělají radost malým i velkým majitelům. 

Pokud Vás zaujala naše štěňátka a naše chovatelská stanice, tak nás neváhejte kontaktovat 🥰❤️

20221113_051112.jpg
received_1068822707116411.jpeg
20221115_203958.jpg
20221115_203053.jpg

Black Jack Fast Beat
plavý s černou maskou a drobnými bílými znaky

Bumblebee Fast Beat
plavý s černou maskou a  bílými znaky

Be Brave Fast Beat
žíhaná s černou maskou a  bílými znaky